اخبار برگزیده

کد خبر:277980
پ
واتساپ
صنعت پرس گزارش می‌دهد:

قابلیت جدید واتساپ برای اضافه کردن عکس کاور به پروفایل

واتساپ قصد دارد در آپدیت جدید خود امکان اضافه کردن عکس کاور به پروفایل را محیا خواهد کرد.

واتساپ قصد دارد در آپدیت جدید خود امکان اضافه کردن عکس کاور به پروفایل را محیا خواهد کرد.

 

*** قابلیت جدید واتساپ برای اضافه کردن عکس کاور به پروفایل

 

به گزارش صنعت پرس، واتساپ تصمیم دارد یک ویژگی جدید برای کاربران اضافه کند که این آپدیت به کاربران اجازه می دهد عکس کاور به پروفایل‌های واتساپ شان بیافزایند.

به گزارش نورترن اکو به طور معمول عکس های کاور بخشی از حساب کاربری فیس بوک هستند و برای جذابیت بیشتر پروفایل طراحی شده اند.

در حال حاضر واتس اپ و فیس بوک هر دو به شرکت متا تعلق دارند و تعجبی ندارد برخی ویژگی های یکسانی داشته باشند.

البته شبکه های اجتماعی دیگر نیز از این ویژگی استفاده می کنند، به عنوان مثال توئیتر نیز ویژگی عکس کاور را برای کاربرانش ارائه می کند.

واتس اپ نمونه اولیه این ویژگی را در نسخه بتا خود عرضه کرده و اکنون نیز آن را فقط برای حساب های کاربری تجاری آزمایش می کند.

با این وجود ممکن است ویژگی مذکور در آینده برای عموم کاربران عرضه شود. وب سایت WABetaInfo که ویژگی های جدید را فاش می کند، تست قابلیت آزمایشی عکس کاور را رصد کرده است.

 

به گزارش صنعت پرس، در خبری در این وب سایت آمده است:

واتس اپ مشغول توسعه یک ویژگی جدید است که به کاربران جازه می دهد عکس کاور به پروفایلشان اضافه کنند. این پیام رسان تصمیم دارد کلید دوربین در تنظیمات حساب کاربری تجاری را اضافه کند.

کاربر می تواند برای عکس کاور، تصویری از گالری دستگاه انتخاب کند. هنگامیکه کاربران دیگر (از جمله کاربران عادی واتس اپ) از پروفایل حساب تجاری کاربر بازدید می کنند، می توانند عکس کاور را ببینند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنعت پرس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید