اخبار برگزیده

کد خبر:278426
پ
هفت تپه
رئیس فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی در مجلس:

وجود دست‌انداز بر سر راه بازگشت هفت‌تپه به دولت

نائب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از نبود هماهنگی‌های لازم برای مدیریت هفت‌تپه از سوی وزارت صمت خبر داد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از نبود هماهنگی‌های لازم برای مدیریت هفت‌تپه از سوی وزارت صمت خبر داد.

 

*** ناهماهنگی در مدیریت هفت‌تپه

 

به گزارش صنعت پرس، احمد نادری با بیان اینکه با وجود صدور سند قطعی ‎هفت‌تپه به نام وزارت صمت، هنوز ناهماهنگی‌هایی برای مدیریت آن در دولت وجود‌ دارد، گفت:

این موضوع موجب شد روسای سازمان خصوصی‌سازی و ایدرو به مجلس فراخوانده شوند.

 

*** سند قطعی به نام وزارت صمت است

 

رئیس فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی در مجلس و نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:

علیرغم صدور سند قطعی ‎هفت‌تپه به نام وزارت صمت، هنوز ناهماهنگی‌هایی برای مدیریت آن در دولت وجود‌ دارد.

امروز با روسای سازمان خصوصی سازی و ایدرو صحبت کردم و قرار شد اوایل هفته‌ آینده جلسه‌ای با حضور وزرای اقتصاد و صمت و سازمان‌های یادشده به دعوت ما در مجلس شورای اسلامی برگزار و هماهنگی ایجاد شود.

 

به گزارش صنایع، شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه، در محدوده باستانی هفت‌تپه و بر روی آثار به جامانده از تمدن عیلام بنا شده‌است. این شرکت در نزدیکی شهر تاریخی شوش و در ۴۵ کیلومتری جاده اندیمشک-اهواز در استان خوزستان قراردارد که در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۳۰ با حکم دادگاه شعبه ۵۵ حقوقی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خلع ید و مالکیت این شرکت به دولت واگذار شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
صنعت پرس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید